Американський концерн Tesla підвищив ціни на Model S та Model X по всій Європі, хоча ставки варіюються в залежності від ринку. Проте, стрибки цін досить значні, особливо на таких ринках, як Німеччина, де Model S початкового рівня зараз коштує 97 700 доларів.

До поновлення цін автівка продавалася за ціною 91 500 доларів, так що це різниця в 6 200 у.о., що чимало, незалежно від того, звідки ви. Аналогічні відмінності зараз існують у Франції і Великобританії, повідомляє Reuters. Для порівняння: ціна Model S в США становить 67 920 доларів, після недавнього послідовного зниження цін Tesla.

Тим часом, зміни цін в інших європейських країнах були менш значними: Model S коштувала в Іспанії всього на 3 долара більше, ніж раніше. Це підвищення цін поширюється на наступну партію автомобілів Tesla Model S і Model X, які будуть доставлені до березня 2021 року.

Tesla Model S

Це також може бути пов’язано з чутками про плани Tesla по оновленню обох електромобілів. Вони можуть піти за дебютом Model S Plaid в наступному році з новим конструктивним дизайном акумуляторної батареї. Model S і Model X також в черзі на внутрішнє оновлення в наступному році.

Слід також зазначити, що стрибки цін в європейських конфігураторах Tesla відносяться не тільки до S і X, а й до Model 3. Однак остання коштує в середньому приблизно на 500-1000 євро або дорожче.