Компанія «Тойота» розмістила перший тизер з перспективного кросу з компактними розмірами. Транспортний засіб націлюється на Північноамериканський ринок, а інших подробиці по ньому поки що немає.

На зображенні представлено лише обрис силуету транспортного засобу. Скоріш за все, автомобіль характеризується арками коліс в рельєфному виконанні, вираженою підвіконною лінією, а також вельми виразним спойлером ззаду.

За твердженням джерел, які носять неофіційний характер, це стосується авто Toyota Corolla Cross, яке стало адаптованим під потреби американців. Дана машина, слід підкреслити, створювалася з орієнтацією на південний схід Азії. Її з минулого року випускають на території Таїланду.

Машина Corolla Cross створена на базі модульного типу TNGA-C. По довжині дана розробка досягає 4460, а рівень її ширини знаходиться на позначці 1825 мм. Якщо заміряти висоту автотранспорту, то виходить 1620 мм. Що стосується «бази», то вона вийшла схожою з машиною Corolla, а також C-HR. Це означає, що вона дорівнює 2640 мм.

У складі лінійки двигунів транспортного засобу японського походження знаходяться атмосферні «четвірки» – об’єм однієї з них склав 1,8, а другої -2 літра. Що стосується продуктивності, то такий показник для першого мотора склав 140, а його «колеги» -177 «коней». Важливо відзначити, що з боку розробників представлена ​​також модифікація в гібридному виконанні. Віддача такої системи знаходиться на рівні 122 к.с.

Раніше з боку американських ЗМІ були розміщені фото замаскованих варіантів моделі Corolla Cross, які переміщалися по території США. Це виступає в якості істотного аргументу на користь тієї обставини, що розглянута модель буде презентована з боку японського автовиробника.

Toyota Corolla Cross

За запевненням цілого ряду експертів, такий автомобіль може бути цікавим для цільової аудиторії. Це пов’язано з його хорошими технічними можливостями і експлуатаційними властивостями. Дана розробка буде на гідному рівні конкурувати з аналогічними транспортними засобами, представленими популярними брендами, що відносяться до глобального масштабу.