Представлена ​​європейська версія седана Camry Hybrid 2021 року. Новинка отримала невеликі оновлення як всередині, так і зовні.

Toyota Camry Hybrid набула від творців змінену передню частину, яка включає в себе перероблений бампер з новим дизайном верхньої та нижньої решіток. Планки нижньої решітки радіатора, які можуть бути виконані в чорному або темно-сірому кольорі, тепер проходять далі по боках.

В результаті Camry 2021 року виглядає динамічніше і ширше. Крім того, Toyota додала недавно розроблені 17- і 18-дюймові легкосплавні диски, а також нове забарвлення Deep Metal Grey і різнокольорові світлодіодні задні ліхтарі.

Toyota Camry Hybrid
Toyota Camry Hybrid

Camry Hybrid 2021 року також ще отримає новий плаваючий 9-дюймовий інформаційно-розважальний сенсорний дисплей, який тепер розташований вище на панелі приладів для покращення ергономіки. Нова система оснащена фізичними кнопками і дисками для полегшення використання в будь-яких умовах водіння і включає більш швидке програмне забезпечення та кращий відгук екрану, а також стандартні функції Apple CarPlay і Android Auto.

Toyota Camry Hybrid

Покупцям Camry Hybrid 2021 року в Європі також будуть запропоновані два нових варіанти шкіряної оббивки сидінь преміум-класу: бежевий або чорний. Нова шкіряна оббивка має перфорацію в ялинку для вентиляції сидіння. Чорні шкіряні сидіння з тканинними вставками стали новою опцією, тоді, як панель приладів може бути оздоблена новим візерунком Black Engineered Wood і Titanium Line.

Toyota Camry Hybrid

Японський автовиробник додав останню версію Toyota Safety Sense в активну зону безпеки Toyota Camry Hybrid 2021 року. Вона включає оновлену систему запобігання зіткнень з опцією виявлення зустрічного транспортного засобу, систему екстреного управління і допомогу при повороті на перехресті. Також є інтелектуальний адаптивний круїз-контроль, який працює разом з системою допомоги при дорожніх знаках і поліпшеною системою відстеження руху по смузі.

Toyota не внесла ніяких змін в самозарядну електрифіковану трансмісію Camry Hybrid, яка складається з 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна і електродвигуна та розвиває потужність на 215 кінських сил.