Фірма Toyota створила повністю електричну модифікацію ProAce Verso з приставкою Electric. Новинка являє собою аналог електричної варіації Peugeot e-Traveller.

Авто розробили для приватного застосування, а також для комерційних сучасних автопарків. На території Європи Verso Electric запропонують в 3 варіантах довжини. Ще буде 4 версії оснащення. Мова йде про Combi, Shuttle, Family, а також VIP. Модель отримає електричний двигун, що генерує 136 кінських сил. Показники крутного моменту складають 260 Нм.

Toyota ProAce Verso Electric
Toyota ProAce Verso Electric

Тягову батарею в транспортному засобі встановили під підлогою. Ємність АКБ досягає 50/75 кВт / год. Електрокар здатний на одному заряді подолати по циклу WLTP 200 – 300 км.

У салоні авто може вміститися до 9-ти чоловік. Обсяги багажного відділення досягають 280 – 1060. Це залежить від довжини кузова транспортного засобу.

Toyota ProAce Verso Electric

Показник стандартної вантажопідйомності вена досягає 1000 кілограм. Електрокар може здійснювати буксирування причепа масою до 1 т. Новий Verso Electric почнуть реалізовувати на території Європи в лютому майбутнього року.

Ціна авто тримається поки в секреті.