Невеликий міський автомобіль надійде у виробництво до кінця 2021 року.

Японський виробник автомобілів Toyota почав тестування нової бюджетної моделі А-сегмента для ринку Європи, яка стане наступником хетчбека Toyota Aygo, пише видання Carscoops.

Випуск новинки Toyota, яка стане молодшим родичем вже випущеного Yaris, відбудеться в першій половині 2022 року. Виробництво моделі налагодять на заводі компанії в Чехії. На представлених фотографіях високий хетчбек прихований під захисним камуфляжем.

Однак уже зараз можна помітити, що дизайн новинки буде повторювати концепт-кар Aygo X Prologue, який дебютував в березні 2020 року. Перебуваючи на межі між міським автомобілем і крихітним кросовером, автомобіль має великий кліренс, масивні колісні арки, спойлер і незвичайну оптику.

Toyota побудує Aygo наступного покоління самостійно і замість цього буде використовувати модифіковану платформу Toyota Yaris. В основу нової моделі ляже платформа GA-B – “молодша” версія глобальної архітектури TNGA, призначена для компактних передньопривідних авто.

Бюджетний автомобіль від Toyota буде продаватися тільки з бензиновими двигунами, щоб ціни залишалися доступними. При цьому не виключається поява і гібридної версії моделі. Випуск повністю електричної модифікації автомобіля не планується.

The post Toyota розробила нову бюджетну модель автомобіля для ринку Європи appeared first on Avtosota.