Автівки іноземних виробників вже давно стали досить звичним явищем на українських дорогах. Протягом тривалого часу експертами спостерігається, як більшість виробників активно просуває свою продукцію на наш авторинок. Моделі, випущені під маркою «Тойота», на постійній основі займають одні з найвищих рядків у рейтингу популярності. Але це не означає, що представникам торгової марки з Японії можна розслабитися.

Порівняльні характеристики Toyota Corolla.

Якість будь-якої речі або послуги може бути адекватно оцінена тільки в порівнянні з аналогами. За параметрами експлуатації, цей автомобіль найчастіше порівнюють з такими моделями, як Skoda Octavia з Чехії, і «Хенде Елантра» з Південної Кореї. Ні для кого не секрет, що вибір машини більшістю водіїв здійснюється за допомогою оцінки її зовнішнього вигляду. Навіть найбільш досвідчені любителі гармонії визнають, що всі перераховані моделі виглядають досить привабливо.

Машини, використання яких планується в дорожніх умовах України, мають відмінні риси у вигляді збільшеної товщини лакофарбового покриття, і Toyota Corolla не є винятком. Це означає, що машина має кращу ступінь захисту від прояву корозії.

Toyota Corolla
Toyota Corolla

Салон

Масштаб внутрішньої частини салону у всіх трьох автомобілів практично однаковий, але, на думку деяких водіїв, на чеському автомобілі трохи більш зручними є регулювання крісел.

Кількість вільного місця для тих пасажирів, хто розмістився на задньому дивані, також має важливе значення. Найкращим показником серед них стає «Королла», оскільки люди,  які знаходяться в ній не впираються колінами в передні сидіння. Найбільший обсяг багажника має Hyundai Elantra, а на третьому місці розташувалася Skoda Octavia.

Розмір дорожнього просвіту в цього автомобіля становить 13 см, що трохи замало для доріг (або часто “напрямків”) в Україні. Суперники мають кліренс на 14 і 15 см відповідно, тому для руху по грунтових дорогах ця машина – не найкращий варіант.

Двигуни.

Всі три зазначених моделі автомобілів обладнані автоматичними коробками передач. Наявність деяких відмінностей в конструкціях таких агрегатів не дозволяє виділити якісь конкретні переваги у одній з моделей.

Об’єм двигуна у кожної машини однаковий – 1,6 літра. Плюсом «Королли» є наявність особливої системи газорозподілу, що дає можливість двигуну досягти потужності в 132 к.с. Для порівняння, міць двигуна на Hyundai Elantra становить 128 к.с., на Skoda Octavia – 110. Седан японського виробництва може набрати швидкість в 100 км / год за 11,2 секунди. Його конкуренти в цьому плані дещо відстають.

Одним з найбільш важливих позитивних якостей автівки стає економічність. У цій ситуації, споживання палива всіма автомобілями перебуває практично на одному рівні.

Якість ізоляції салону від зовнішнього шуму також на високому рівні, і не має якихось відмінностей.

Hyundai Elantra
Hyundai Elantra

Вартість.

Для всіх автомобілів, незалежно від моделі, її величина буде визначатися відповідно до обраного набору опцій для даної комплектації. Якщо ж говорити конкретно про ці машини, то вартість Corolla складе близько 20 тисяч доларів, практично за таку ж суму можна купити і Skoda Octavia. Hyundai Elantra обійдеться потенційному покупцеві на 2 тисячі доларів дешевше.

Підсумок.

Зазначені моделі автомобілів є прямими конкурентами, оскільки їх конструкція практично ідентична. Виділити кращу з цих автівок за всіма параметрами неможливо, оскільки у кожній з порівнюваних категорій якась із них краща, якась гірша, однозначної відповіді не це питання не існує.