У мережі з’явився свіжий відеоролик за участю продуктивної новинки Toyota Yaris GR. Авто, яке тестували на відео, в Японії називається GR Yaris RZ GR-Four.

Це один з трьох варіантів, пропонованих на місцевому ринку, два інших – це RS початкового рівня з 1,5-літровим двигуном і флагманський RC без інформаційно-розважальної системи.

Приблизно дві третини відео присвячено зовнішньому вигляду та інтер’єру GR Yaris, але все стає особливо цікаво, коли оглядач стрибає за кермо і починає енергійну поїздку.

Справжній GR Yaris (а не 1,5-літровий варіант) приводиться в рух 1,6-літровим трициліндровим двигуном з турбонаддувом потужністю 268 кінських сил і 370 Нм в японській специфікації. Це чудові показники для трициліндрового двигуна з такою потужністю. Однак, як показують оглядачі цього відео, автомобіль звучить не дуже добре. Все, що можете почути з водійського місця, – це тільки слабкий звук трициліндрового двигуна. Неможливо почути вихлоп.

Toyota Yaris GR
Toyota Yaris GR

За словами оглядачів, авто добре повертає на звивистих дорогах. Проте, вони стверджують, що кермувати автівкою не так вже й цікаво.

Вона більше схожа на «теплий хетчбек», ніж на справжній гарячий хетч. На думку авторів відео, новинка не вартує своїх грошей – майже 47 830 доларів або 1 351 000 гривень за актуальним курсом валют.