Компанія Manhart спеціалізується на тюнінгу автомобілів BMW. В цьому році вони представили модель GR 450 на базі Toyota Supra. Тепер компанія розробляє ще більш екстремальний GR 550.

Під капотом 3,0-літровий шестициліндровий двигун був оснащений модернізованим турбокомпресором, повітрозабірником з вуглецевого волокна і оптимізованим блоком управління двигуном. Також є нові зарядні патрубки, високоефективний радіатор і спортивна вихлопна система, яка «дає незабутнє враження своїм грубим звуком».

Завдяки цим модифікаціям двигун розвиває 542 кінських сил і 770 Нм крутного моменту. Це на 207 кінських сил і 270 Нм більше в порівнянні зі стандартною Euro-spec Supra.

Toyota Supra GR 550
Toyota Supra GR 550

У Manhart не сказали, наскільки швидка ця модель, але модернізована Supra 3.0 2021 року, яка має 382 к.с. і 499 Нм крутного моменту, може розганятися з нуля до 96 км / год за 3,9 секунди. З огляду на значну потужність GR 550, це число впаде до трисекундного діапазону від низької до середньої.

Toyota Supra GR 550

Незалежно від того, наскільки вона швидка, Toyota Supra GR 550 виглядає досить агресивно, оскільки оснащена золотою обгорткою, спортивною графікою і переднім спойлером від AC Schnitzer.

Модель також має аеродинамічні бічні обвіси, що занижують пружини H & R і 20-дюймові колеса з матовою чорною обробкою.