Концерн Volkswagen хоче презентувати новий і прийнятний за ціною електрифікований «народний автомобіль», який стане відправною точкою для його зростаючого модельного ряду ID.

У новому невеликому електромобілі буде використовуватися більш бюджетна варіація версія архітектури VW MEB, яка лежить в основі таких автомобілів, як кросовери ID.3 та ID.4, призначені для установки акумуляторних блоків об’ємом до 43 кВт-г.

Це було основною метою VW, який вважає, що пропозиція такого доступного електромобіля допоможе в досягненні їх довгострокових цілей продажів та цілей щодо викидів. Більш бюджетна варіація архітектури MEB буде використовуватися для двох нових електромобілів: міського автомобіля і компактного хетчбека, який буде мати емблеми ID.1 і ID.2 та продаватиметься разом із звичайними моделями з двигуном від ICE, такими як Polo.

VW планує знизити стартову ціну до 20 тисяч євро або 680 000 гривень за поточним обмінним курсом на міський автомобіль і до 25 тисяч євро або 849 900 грн для хетчбека. Очікується, що дві нові електричні моделі з’являться на ринку не раніше 2023 року і будуть представлені у вигляді концепту.

Volkswagen ID.3

Генеральний директор Volkswagen Ральф Брандштеттер повідомив, що бренд буде працювати зі своїми китайськими партнерами, щоб пропонувати більш доступні електромобілі, спеціально розроблені для цього ринку.

Також він зазначив, що платформа MEB-lite породить ряд дешевих електромобілів інших брендів, а саме Skoda і Seat.

Ми працюємо над концепціями для невеликих сегментів. Ми скоро обговоримо це. Автомобілі в невеликих сегментах важливі та дуже цікаві для нас.

– додав Брандштеттер.