Німецький автогігант Volkswagen до кінця 2023 року планує продати 8 електромобілів серії ID на китайському авторинку.

Першою моделлю ID, яку німецький автовиробник почне продавати в Китаї, виявиться кросовер ID.4. На цьому тижні були представлені два варіанти кросу: ID.4 X і більш спортивний ID.4 Crozz. Виробництвом ID.4 X займається спільне підприємство автовиробника з SAIC Motor, а ID.4 Crozz випускається на спільному підприємстві Volkswagen з китайським виробником FAW Group.

Volkswagen ID.4
Volkswagen ID.4

ID.4 X вийшов на 20 мм довшим і на 11 мм вищим, ніж Crozz, але у нього така сама колісна база, як і у його трохи меншого брата. Кілька змін було внесено в зовнішність, зокрема, змінилися фари, задні ліхтарі та бампери.

VW не оголошував технічні специфікації для цього дуету в Китаї, але підтвердив, що два заводи по збірці ID.4 мають річну потужність електромобілів в 300 000 машин кожен.

Volkswagen ID.4

Виконавчий директор VW Group China Стефан Волленштейн підтвердив, що виробник автомобілів представить Auto News ще 6 ID-моделей в Китаї. При цьому він не повідомив, яку форму приймуть інші моделі.

Одна з очевидних можливостей для німецького автовиробника – почати продажі компактного хетчбека ID.3 в Китаї. Іншим кандидатом може бути прийдешній ID.5, який розділяє його основу з ID.4 і недавно був помічений в тестуванні на Нюрбургринзі.