Німецька компанія VW оголосили старт оформлення попередніх замовлень на нову модифікацію Volkswagen Tiguan Allspace. З кінця минулого тижня офіційні дилерські центри почали приймати заявки на «трирядник» з сімома посадочними місцями. Нагадаємо, виробник вирішив внести свою лепту в сегмент кросоверів з підвищеною місткістю, який активно розвивається.

Відомо, що основні зміни пов’язані з оформленням передньої частини. На зовнішній дизайн кросовера вплинули нові бампери, змінена радіаторна решітка, де розміщений логотип в центрі, а також присутня тонка смуга світлодіодів. Крім цього тут з’явилася сучасна оптика. Впізнати Tiguan Allspace можна по напису з назвою ззаду. Топові версії матимуть можливість «підключити» пакет R-Line зі спортивними елементами екстер’єру.

Базова комплектація вже включає світлодіодну оптику. Кросовер оснащений литими дисками діаметром від 17 до 20 дюймів. Разом з тим, палітра відтінків представлена ​​вісьмома різними варіантами, кілька з яких не були доступні для попередників.

Незважаючи на звання «молодшої» збірка виявилася вражаюче технологічною. Покупцеві пропонують нові колісні диски, передні крісла з функцією підігріву, віртуальну панель приладів. Мультимедійну систему можна отримати, тільки починаючи з другої по зростанню комплектації. Аналогічна історія з кліматичним контролем і розширеним переліком систем безпеки. Базовий Volkswagen Tiguan Allspace йде з простими асистентами водіння, але «голим» його назвати досить важко.

Пакет R-Line пропонує шкіряне кермо і лінійку двигунів, запозичену у попередника. Йдеться про 2,0-літровий силовий агрегат на 190 або 245 к.с. Разом з ним працює 8-ступінчаста автоматична коробка. За замовчуванням привід передній, але за доплату можна отримати муфту, що «розкидає» тяговитість на передню і задню вісь.

Мінімальний двигун пропонує всього 150 к.с. і працює з 6-швидкісною МКПП або роботизованою коробкою і, виключно, з переднім приводом. У той самий час, VW не став опускати новинку до рівня «бюджетика». Ціна Volkswagen Tiguan Allspace 1 410 000 гривень за актуальним курсом або ж 51 750 доларів.