Німецький автовиробник підписав меморандум про взаєморозуміння з Грецією про створення радикальної системи мобільності на невеликому острові Астипалея. Місцевим жителям замінять 1500 автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння приблизно на 1000 електрокарів. Також концерн запустить повністю електричну цілорічну службу прокату авто.

Служба спільного використання в Астипалея, де проживає 1300 осіб і щорічно відвідують близько 72000 туристів, призначена для модернізації обмеженого місцевого автобусного сполучення. Частина традиційних підприємств по оренді авто на острові буде перетворена в службу спільного використання автомобілів, пропонуючи електричні скутери SEAT і електровелосипеди на додаток до електромобілів.

VW-Group-Astypalea

Комерційні автомобілі місцевих підприємств і вантажні автомобілі, в тому числі поліцейські машини, транспорт для служб екстреної допомоги та автопарк державного сектора, також будуть електрифіковані.

VW Group заявила, що вони встановлять близько 230 приватних та громадських точок зарядки по всьому острову для створення необхідної інфраструктури, в той час як необхідна енергія буде покриватися виключно за рахунок поновлюваних джерел енергії.

Сьогодні ми запускаємо перший в нашій країні проект« Розумний зелений острів», який знаменує собою серйозну зміну наших поглядів. Електротранспорт і цілісний, екологічний і стійкий план дій матимуть позитивний вплив на повсякденне життя остров’ян. У поєднанні з новаторською системою громадського транспорту ми втілюємо футуристичні ідеї в реальність.

– зазначив заступник міністра закордонних справ Греції Константінос Фрагогіанніс.

VW-Group-Astypalea