Volkswagen після презентації нового електрокара ID.4 для Північної Америки і Європи тепер показує китайські версії нового паркетника.

Для китайського ринку ID.4 представлений в двох різних варіаціях. Є ID.4 Crozz, який виглядає точно так само, як і глобальний ID.4, і ID.4 X з іншими фарами, задніми ліхтарями і бамперами для більш виразного зовнішнього вигляду.

ID.4 X вийшов на 20 мм довшим, ніж його побратим. З якоїсь причини він також на 11 мм вищий. Однак ширина і колісна база ідентичні. У той час, як ID.4 X і ID.4 Crozz відрізняються стилем зовні, вони виглядають абсолютно однаково всередині, хоча у першого – інша центральна консоль.

Ви запитаєте, навіщо Китаю дві моделі ID.4?

Це тому, що у VW є два великих партнера по спільному підприємству в Китаї, і обидва хотіли випускати електрокар ID.4. В результаті ID.4 Crozz створюється спільними підприємствами FAW-VW, а ID.4 X випускається SAIC-VW.

Volkswagen ID.4 X
Volkswagen ID.4 X

Випуск обох моделей ID.4 стартував минулого тижня на новому заводі по збірці електромобілів в Шанхаї (ID.4 X) і на існуючому заводі в Фошань (ID.4 Crozz). Потужність кожного заводу становить 300 тисяч автомобілів на рік.

На даний момент немає доступних технічних деталей, але обидві моделі ID.4 повинні пропонувати ті самі електродвигуни та батареї, що і європейські і американські аналоги. Volkswagen представить моделі ID.4 X і ID.4 Crozz в Китаї вже навесні 2021 року.