Незважаючи на ту обставину, що виставку в Ганновері, присвячену комерційним автомобілям, з причин, пов’язаних з режимом самоізоляції, довелося скасувати, Volkswagen знайшов можливості для того, щоб продемонструвати свої новинки громадськості.

У мінімальні терміни представники німецького автовиробника зуміли повністю перевести свій стенд в цифрову форму, після чого виклали отримане в мережу.

Таким чином, будь-який бажаючий тепер може відвідати віртуальний стенд Volkswagen і детально ознайомитися з представленими експонатами. Найбільшої уваги відвідувачів заслуговує оновлений Caddy, представлений в широкому діапазоні, – від пасажирських модифікацій, до вантажних.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy

У той час, як вантажівка отримала графічну панель і можливість підключення до сервісу We Connect, у пасажирського варіанту, в свою чергу, з’явилася можливість зняти сидіння, встановлені в третьому ряді, а в якості опції можливо встановити об’ємний панорамний дах. Вантажна версія дозволяє встановити задні двері без скла, плюс збільшену зсувну.