Німецька компанія Volkswagen представила рестайлінг свого флагманського седана Volkswagen Passat. Сама модель вже можна сказати літня, і в останньому своєму поколінні В8 знаходиться на ринку з 2015 року. Цікаво те, що буквально на самому початку 2021 року компанія вже проводила невеликий рестайлінг моделі, надавши їй трохи інше виконання передньої частини. Але виявляється, що це була всього лише розминка, оскільки сьогодні компанія представила дійсно перероблений седан.

Volkswagen Passat 2022 модельного року так само знаходиться на платформі MQB. Але цей рестайлінг привніс зміни не тільки у зовнішньому вигляді, але і в габаритах седана. Довжина оновленої версії була збільшена до 4948 мм., Що власне майже на 200 мм. більше, ніж у нинішньої версії седана. І в такому виконанні Volkswagen Passat перегнав по довжині Kia K5, яка була лідером класу.

Правда збільшення довжини седана жодним чином не позначилося на колісній базі і просторі для ніг, так як зростання довжини було зроблено за рахунок нових, більш видатних переднього і заднього бамперів автомобіля. Правда злегка підріс обсяг багажного відділення і тепер становить 605 літрів, проти 586 на нинішній версії седана.

Що стосується зовнішнього вигляду, то зміни у седана досить істотні. Передня частина перемальована повністю і в той же час вона характерна. З’явилася більш масивна решітка радіатора, яка тепер має сполучну світлодіодну лінію між передніми фарами, і проходить вона по центру решітки. Все-таки мода на подібні виконання прийшла і в європейські компанії.

Головна оптика так само змінилася, стала більш широкою. Виконання прожекторне, адаптивне. У них застосовується нова система світла IQ.Light. Передній бампер вийшов більш виразним, отримав додаткові лінії, які підкреслюють спортивний і стрімкий стиль седана. З’явилися і великі бічні повітрозабірники.

Так само змінам піддався і капот, який отримав додаткові лінії і ребра.

У бічній частині з’явилися додаткові лінії, які йдуть під невеликим кутом і надають стрімкості силуету седана. Тепер можна сміливо стверджувати, що це саме спортивний седан. Лінія заднього бампера так само йде вгору до задніх ліхтарів, що завершує стрімкий дизайн. Навіть в спокої Volkswagen Passat виглядає так, наче він мчить на високій швидкості.

Змінилося і бічне скління, яке тепер отримало додаткове віконце в задній частині. Завдяки цьому лінія нахилу заднього скла і задня стійка виглядають більш лаконічно.

Задня частина так само була повністю перемальована і отримала нові ліхтарі, які ніби навішуються над нижньою частиною багажника, яка в свою чергу отримала втоплені виконання. Самі ж ліхтарі отримали сполучну світлодіодну лінію, чого раніше на моделях Volkswagen не зустрічалося.

Задній бампер вийшов випираючим, але це навпаки зіграло тільки в кращу сторону, щодо сприйняття даної моделі. Кришка багажника отримала дуже помітну виштамповку спойлера.


Якщо говорити в цілому, то такий дизайн і вид оновленого Volkswagen Passat дасть фору практично всім іншим моделям однокласникам. Як на нас, то в такому виконанні Volkswagen Passat просто ТОП і навіть Kia K5 не в змозі що-небудь протиставити цьому німецькому седану.

Що ж стосується інтер’єру, то він продемонстрований не був, але кажуть, що особливих змін в ньому не передбачається.

 

З приводу силових агрегатів, оновлений Volkswagen Passat буде запропонований з трьома варіантами. Базовий це турбований агрегат на 1.4 літра TSI, який видає потужність в 150 кінських сил. Інші два двигуна мають однаковий обсяг на 2.0 літра і турбоване виконання, і видають 186 і 220 кінських сил відповідно. Працюють всі силові агрегати виключно з семиступінчастою роботизованою коробкою DSG.

Так само буде запропонований ще й гібридний варіант, який заснований на 1.4 літровому турбованому двигуні і матиме потужність в 211 кінських сил.

А як Вам таке виконання німецького седана?