Компанія Volkswagen розсекретила мікроавтобус Multivan нового покоління.

Автомобіль Volkswagen Multivan серії Т7 пропонується як пасажирський сімейний мікроавтобус або як бізнес-шатл. Машина доступна в короткому і довгому варіантах. Комерційні версії серії Transporter, а також кемпери California поки залишилися без змін і будуть продаватися в колишньому вигляді.

Габарити мікроавтобуса після зміни покоління майже не змінилися, салон залишився таким же просторим, але тепер замість заднього дивана тут передбачені сім індивідуальних легких крісел, які можна пересувати по салону як завгодно.

Звичний столик на окремих полозах тепер може використовуватися в якості центрального підлокітника спереду. Передня частина зовні нагадує попередника серії Т6.1, але з новою панеллю.

Першою на європейський ринок вийде версія з гібридною силовою установкою, що складається з бензинового двигуна і електричного двигуна загальною потужністю 218 сил. Трохи пізніше стануть доступні машини з бензиновими турбомоторами потужністю 136 і 204 к. с., а у 2022 році з’явиться і варіант з новим, 150-сильним турбодизелем.

Новий Volkswagen Multivan більше не буде пропонуватися з механічною трансмісією, тепер всі версії будуть оснащуватися преселективним «роботом».

Європейським покупцям новинку почнуть пропонувати вже в кінці літа, тоді ж оголосять ціни. Ймовірно, автомобіль нового покоління з’явиться і в Україні, але поки невідомо, коли і з якими двигунами.