Німецька компанія Volkswagen презентує новий електричний кросовер ID.6, який поки буде продаватися на території Китаю. З’явилися дані про технічні параметри новинки.

Volkswagen ID.6 третій електрокар з однойменного сімейства німецького бренду, який відрізняється від «трійки» і «четвірки» більшими розмірами. Новинка буде продаватися поки лише в межах Китаю, але не виключається постачання і на інші ринки. Машину продаватимуть в Піднебесній в двох комплектаціях з майже однією і тієї ж механікою, але різним дизайном.

Volkswagen ID.6 пройшов процес омологації в Китаї ще в минулому році. Пізніше про деякі подробиці німецького електрокара розповів місцевий Мінпром.

Відомо, що довжина автомобіля досягає 4 876 мм: він довший на цілих 300 мм попередника ID.4. Колісна база наступна: 2 965 мм (+200 мм). Під капотом моделі розташовується електроагрегат, з віддачею 177/201 к.с. в базовій версії. З’явиться в дилерських центрах і комплектація з 305-сильним електромотором і розгоном до першої «сотні» за 6,6 секунди.