Німецька автомобілебудівна компанія Volkswagen в квітні поточного року готується презентувати новий повнорозмірний кросовер, який отримав назву Talagon. У мережі нещодавно з’явилися перші зображення майбутньої новинки, побудованої на базі іншої моделі з лінійки виробника – кросу Teramont.

Близько двох років тому компанія Volkswagen представляла увазі публіки концепт-кар SMV. Зображений на оприлюднених китайським промисловим відомством зображеннях Volkswagen Talagon багато рішень запозичив саме у цього концепту. У плані габаритів крос, який базується на платформі Teramont, перевершує «донора». Довжина новинки – 5,15 м, ширина – 2 м, висота – 1,79 м, відстань між осями – 2,98 м.

Volkswagen Talagon
Volkswagen Talagon

У моторній гамі великого кросовера Volkswagen Talagon два турбомотора. Перший агрегат з робочим об’ємом 2 літри, що генерує 186 або 220 «коней», другий – 2,5-літровий V6, що видає 295 кінських сил. Працюють двигуни в парі з преселективною роботизованою трансмісією, системою повного або переднього приводу.

Volkswagen Talagon

Volkswagen Talagon

В числі оснащення новинки зазначені адаптивний круїз-контроль, тризонний клімат-контроль, мультимедіа з сенсорним екраном великої діагоналі, панорамний дах.

Передбачено і ряд систем активної та пасивної безпеки, в тому числі стабілізації, утримання в смузі руху, контролю «сліпих» зон, запобігання зіткнень та інші.