Німецький концерн Volkswagen повідомив, що виробництво моделі Passat на своєму заводі в місті Чаттануг, штат Теннессі, наближається до кінця.

Німецький виробник автомобілів знаходиться в розпалі агресивного просування на ринок електромобілів і нещодавно представив новий електромобіль з ID.4. Зразки ID.4, продані в Сполучених Штатах, будуть випускатися на заводі в місті Чаттануг з 2022 року. Складальний процес вийде на повну потужність в 2023 році. У тому ж році завод припинить випуск Passat.

Volkswagen інвестує до 800 мільйонів доларів в розширення заводу в місті Чаттануг, щоб підготуватися до ID.4. Крім зупинки місцевого виробництва Passat, бренд також завершить і місцеві продажі.

«Ми прийняли рішення скасувати Passat для США. Тенденція продажів дуже твердо йде на користь моделей позашляховиків, про що свідчить успіх Atlas, побудованого в місті Чаттануг», – сказав у своїй заяві виконавчий директор VW Ральф Брандштеттер. Його процитував портал Wards Auto.

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Тоді, як Passat йде з ринку Сполучених Штатах, він буде жити в інших країнах. Згідно зі звітом від серпня, Passat наступного покоління перейде на оновлену версію платформи MQB, яка в даний час використовується моделлю Euro-spec.

Стверджується, що новий Passat може продаватися в кузовах седан та універсал, в якості потенційного варіанту Alltrack, а також пропонуватиметься в конфігураціях з переднім і повним приводом.