Перші одиниці моделі наступного покоління Caddy з’їхали з виробничих ліній Volkswagen Познань, повідомляє компанія-виробник.

Початку виробництва передувало розширення заводу в Познані. Компанія інвестувала 2 мільярди злотих у підготовку заводу та адаптацію виробничих ліній до будівництва автомобілів нового покоління. Значна частина цієї суми була витрачена на будівництво нових залів, придбання машин і обладнання та навчання працівників.

Директор торгової марки Volkswagen Commercial Vehicles Петро Лакомі наголосив, що Caddy 5 – це “автомобіль, що виробляється на 100% у Польщі. П’яте покоління Caddy було виготовлено на базі сучасної модульної платформи MQB. Це дозволило краще використати простір. На борту також встановлено багато вдосконалених систем допомоги водієві. Новий Caddy доступний у 5 модельних версіях”.

Завод Volkswagenв м. Познань
Завод Volkswagen в м. Познань

Одна з найсучасніших фабрик

Компанія повідомила, що в рамках підготовки до виробництва нової моделі протягом останніх двох років територія заводу була інтегрована шляхом відбудови та модернізації дорожньої системи поблизу. Побудовано новий логістичний зал площею 46 000 кв. м. Розширено до понад 14 тис. м2 зварювальний зал, в якому встановлено 450 нових роботів для впровадження сучасних та ефективних виробничих процесів.

Після більш ніж двох років розширення ми створили сучасну фабрику, готову виробляти автомобілі завтрашнього дня, що характеризуються найвищими параметрами.

– запевнив президент Volkswagen Познань Дітмар Мніх.

Ганс Йоахім Годау з правління компанії повідомив, що завод у Познані, завдяки модернізації, може конкурувати з найсучаснішими виробничими цехами в Європі, що, серед іншого, передбачає і безпеку роботи працівників.

Найбільший виробник автомобілів у Польщі

Останнє четверте покоління Caddy зійшло з конвеєра 18 вересня. З 2015 року в Познані було виготовлено понад 800 000 Caddy 4.

Volkswagen Познань – найбільший виробник автомобілів у Польщі та найбільший роботодавець у Великій Польщі. На чотирьох заводах у Познані, Сважендзі та Вжешні в ньому працює понад 10 000 людей.

У 2019 році з заводу виїхало 266 127 фургонів, моделей Volkswagen Caddy, Transporter, Crafter та автомобілів MAN TGE, включаючи електромобілі. Volkswagen Познань також володіє ливарним цехом, який закрив минулий рік 4,2 мільйонами виготовлених алюмінієвих компонентів.