Німецька компанія вже підтвердила дату дебюту оновленого Volkswagen Tiguan Allspace, який отримає ті ж модифікації і естетичні новинки, якими вже кілька місяців користується 5-місний варіант кросовера в Європі.

Volkswagen Tiguan Allspace випустив те саме оновлення, яке компанія презентувала в липні минулого року для 5-місного варіанту модельного ряду Tiguan. Обидві версії німецького кросовера практично ідентичні та продаються на європейському ринку як однорідний модельний ряд. Tiguan і Tiguan Allspace виробляються на різних заводах і не збігаються на деяких ринках.

Оновлення Volkswagen Tiguan ознаменувало собою появу нової передньої частини з особливостями, близькими до характеристик нового Volkswagen Golf 8, з відретушованими бамперами і решіткою радіатора, більш стилізованою передньою оптикою і новою графікою на задніх ліхтарях. У салоні встановлене новий кермо і центральний екран розміром до 10,25 дюйма.

Новий Volkswagen Tiguan Allspace 2022 року отримає ті самі естетичні та технічні нововведення, що і його родич. Цей перший тизер, опублікований німецькою компанією, показує таку ж задню оптику, що і у нинішнього Tiguan 2021. Цей тизер також показує емблему Allspace. Це є підтвердженням того, що буде представлено оновлення версії, призначеної для Європи.

Презентація оновленого Volkswagen Tiguan 2022 відбудеться сьогодні – будуть розкриті всі дані, що стосуються моделі і її комерціалізації.