Volkswagen Golf R наступної генерації, який був анонсований в п’ятницю перед його світовою прем’єрою 4 листопада, отримає тільки автоматичну трансмісію з подвійним зчепленням (DSG).

Один ютубер, який помітив прототип Mk8 Golf R, не згоден з цим твердженням. Він зазначає, що тестовий автомобіль на Нюрбургринзі з’явився у виконанні з механічною коробкою передач.

Через фоновий шум дуже важко почути фактичне перемикання передач, тому складно перевірити це твердження. Крім того, Golf R з механічною коробкою став несподіваним кроком з боку концерну, оскільки його попередник був доступний тільки з DSG.

Volkswagen Golf R
Volkswagen Golf R

Якщо VW дійсно тестує Golf R з керівництвом, немає ніяких доказів, що новинка з’явиться з «механікою». У якийсь момент бренд тестував 2,5-літровий п’ятициліндровий двигун Audi Sport, але з часом відмовився від цього проекту.

Цілком ймовірно, Golf R буде приводитися в рух 4-циліндровим 2-літровим двигуном з турбонадувом, який буде генерувати 328 кінських сил. Повнопривідна система на базі Haldex буде стандартною і забезпечить краще зчеплення з дорогою, ніж GTI з переднім приводом.

 

Крім унікальної конфігурації трансмісії та налаштувань підвіски, Golf R 2021 буде відрізнятися від менших варіантів завдяки відмінній передній частині з унікальною решіткою і більшими повітрозабірниками, а також більшим крилом на даху. Брутально виглядає і дифузор. Також є чотири патрубки, спеціальні колеса і логотип R.

Що стосується салону, очікуйте ексклюзивні варіанти оздоблення, сидіння з додатковою підкладкою, спеціальне меню для цифрової комбінації приладів та інформаційно-розважальної системи.

Volkswagen Golf R

Абсолютно новий Golf R знаходиться в декількох днях від прем’єри, оскільки VW представить його в середу, 4 листопада. Що стосується універсалу Golf R Variant, то він з’явиться на початку 2021 року.