Найбільша автомобільна компанія Китаю, яка вже кілька років представлена ​​в Україні – Geely, оголосили про появу «свіжого» кросовера Atlas Pro. Версія прийде на заміну застарілого базового Atlas. Дебют очікується вже в третьому кварталі поточного року. Дата прем’єри буде повідомлена додатково.

Офіційний представницький центр компанії поділився з шанувальниками китайської компанії парою знімків, які демонструють, чим відрізнятиметься новий кросовер від актуальної версії. Відзначимо, що «про»-версія вже продається в Китаї, але українська модифікація, за заявою прес-центру, буде мати ряд значних відмінностей.

Точний список відмінностей поки не наводиться. Висновки можна зробити тільки на підставі опублікованих знімків. Головна відмінність – поява віртуальної панелі приладів меншого розміру. У китайській версії її представили в більшому вигляді. Інші елементи салону залишилися на колишніх місцях і в загальній кількості, тому цифрова приладова панель може бути єдиною доступною зміною.

Geely Atlas
Geely Atlas Pro

Ретельне порівняння показало, що інші елементи повністю збігаються з версією із «Піднебесної», де Geely Atlas Pro вже продається. В цьому випадку водій отримає сучасну мультимедійну систему з діагоналлю 12,3 дюйма і амбієнтним підсвічуванням. При цьому є можливість вибору кольору.

Кросоверу дістанеться шайба для зміни режиму руху, селектор трансмісії, зручний блок для налаштування кліматичної системи. Творці відмовилися від тканинної оббивки сидінь на користь еко-шкіри. Обидва ряди отримали систему підігріву, задній диван можна регулювати за нахилом спинки. Багажні двері отримають електричний привід для комфортного використання.У числі візуальних змін екстер’єру, можна назвати новий капот, змінену форму крил. Збільшиться розмір решітки радіатора, з’явиться монохромний логотип, оновиться форма оптики зі світлодіодами.

Технічних змін не очікується. Ймовірно, Geely Atlas Pro приїде з аналогічним двигуном. Актуальна версія укомплектована півторалітровим бензиновим двигуном, потужність якого підвищена до 177 кінських сил і 255 мм крутного моменту. Разом з ним працюватиме механічна або роботизована коробка передач. У покупця є можливість купити як передньо-, так і повнопривідну модель.