У мережі оприлюднені знімки нової комплектації фургона Volkswagen Transporter T6.1. Модель з приставкою Sportline оснащується обвісом в вигляді Golf GTI та зменшеною підвіскою.

Сконструйований автомобіль на базі максимальної версії Highline. Volkswagen Transporter Sportline оснащується аеродинамічним обвісом з спойлером на даху, бічними спідницями, брутальним бампером. Обладнана німецька машина колісними дисками на 18 дюймів і великою решіткою радіатора з лінією червоного кольору.

Машиною тепер набагато простіше керувати завдяки спортивній підвісці, яка знизила дорожній просвіт на 30 мм. Про особливості інтер’єру фургона мало що відомо. Автомобіль отримав оздоблені шкірою крісла, клімат-контроль, цифрову панель приладів і сенсорний екран з опціями Android Auto і AppCarPlay.

Volkswagen Transporter T6.1 Sportline

Під капотом Volkswagen Transporter Sportline знаходиться дволітровий дизельний агрегат потужністю 204 к.с., що функціонує з семиступінчастим “роботом”. Перші 100 км / год машина набирає за 8,9 секунди. Вартість комерційного автомобіля складе 1,7 млн гривень.