Компанія Volvo Cars організувала найбільш екстремальніші краш-тести за всю історію. Представники бренду кілька разів скинули іномарки бренду з крану висотою в 30 метрів.

Навіщо їм це було потрібно, коли у них є прекрасне обладнання для тестування?

Представники бренду пояснили, що націлені надати рятувальникам цінну можливість навчання. Експерти по евакуації часто користуються машинами, що були розбиті в Центрі безпеки Volvo Cars, щоб потренуватися в порятунку життів постраждалих у аваріях.

Є безліч ситуацій, які рятувальники можуть змоделювати за допомогою звичайного краш-тестування. Таке навчання дозволить їм підготуватися до будь-якого можливого сценарію та заздалегідь підготувати план дій в екстремальних аваріях.

Volvo краш-тест

Шведський автовиробник вперше кілька разів скинув з великої висоти 10 новеньких авто. Цей експеримент допоміг відтворити пошкодження при ДТП з наїздом автомобіля на вантажівку на високій швидкості, за участю однієї автівки, яка їхала на дуже високій швидкості. Також мова йде про аварії, в результаті яких автомобіль вдаряється бічною частиною кузова.

У таких випадках люди, які опинилися всередині машини будуть знаходитися в критичному стані. Пріоритетне завдання рятувальників – скоріше дістати їх з автівки і доставити в лікарню. Для цього використовуються гідравлічні рятувальні інструменти, відомі в галузі як «щелепи життя».

Volvo краш-тест

Експерти по евакуації нагадують про «золоті години» – потерпілого пацієнта необхідно якомога швидше витягти з понівеченого авто і доставити в лікарню протягом години після аварії.

Всього Volvo кілька разів скидала 10 примірників різних моделей. Всі відомості про ДТП і пов’язані з ними роботи з евакуації зберуть в одному звіті, який безкоштовно випустять для рятувальних служб по всьому світу.