Компанія Volvo повідомила про свої наміри стати виробником електромобілів. Бренд хоче отримати можливість випускати якомога більше необхідних компонентів власними силами.

Компанія оголосила про значні інвестиції з метою запустити власне проектування та розробку електродвигунів для наступного покоління моделей Volvo. Фірма, що належить Geely, відкрила нову лабораторію електродвигунів в китайському Шанхаї, що є останнім доповненням до її глобальної мережі підприємств з розробки та тестування компонентів електромобілів.

Нова лабораторія електродвигунів в Шанхаї розпочала свою роботу в минулому місяці. В основному вона зосереджена на розробці електродвигунів для використання в повністю електричних та гібридних автомобілях на базі модульної архітектури Volvo SPA 2.

Нова лабораторія доповнює триваючу розробку електромоторів в швейцарському Гетеборзі та лабораторії з виробництва акумуляторів в Китаї і Швеції.

Volvo завод

Електричні двигуни, взявши на себе роль двигуна внутрішнього згоряння в автомобілебудуванні, разом з акумулятором і силовою електронікою є фундаментальним будівельним блоком електромобілів. Взаємодія між цими трьома складовими має вирішальне значення при розробці електромобілів преміум-класу.

– йдеться в прес-релізі Volvo.

Volvo завод

За заявою компанії, розробка електродвигунів власними силами дозволить інженерам бренду ще більше оптимізувати всю електричну трансмісію нових Volvo. В результаті інженери зможуть отримати додаткові переваги з точки зору енергоефективності та загальної продуктивності.

Ці інвестиції в проектування і розробку електромоторів є ще одним кроком на шляху до кліматичних амбіціям Volvo Cars і стратегії електрифікації. До 2025 року автовиробник прагне до того, щоб 50% продажів доводилося на повністю електричні автомобілі, а решта – на гібриди.